4dot představí na Mezinárodním strojírenském veletrhu novou technologii 17.9.2018

Začátek října bude v Brně ve znamení Mezinárodního strojírenského veletrhu. Jde o akci, kam se každoročně sjíždí desetitisíce návštěvníků a vystavuje zde okolo 1600 společností z celého světa. 4dot tento rok pojme MSV ve velkém stylu – přímo na něm představí zcela novou technologii pro sledování kondice tvářecích strojů. Právě návštěvníci veletrhu tedy budou mít možnost seznámit se s novinkou jako úplně první.

„Na technologii jsme pracovali dva a půl roku, z toho dva roky v reálném provozu. Největším přínosem pro výrobní firmy je možnost monitorovat nerotační díly – takže kromě ložisek lze sledovat i vedení beranu, upínač nářadí a rám stroje. Jsme pyšní, že můžeme tuto technologii představit zrovna na MSV, bereme to jako náš příspěvek k naplňování vize Průmyslu 4“, řekl CEO 4dot Jan Otoupalík.

Prezentace nové technologie by samozřejmě nebyla kompletní bez názorné ukázky. Proto bude na stánku 4dot k dispozici model tvářecího lisu, na kterém návštěvníkům ukážeme, jak vše funguje v praxi. Najdete nás v pavilonu B, na stánku 051, a to po celou dobu trvání veletrhu od 1. do 5. října. Oficiální odhalení nové technologie proběhne v úterý 2. října v 13 hodin.

Mezitím sledujte naše sociální sítě, budeme zde postupně zveřejňovat více informací k veletrhu.

Zpět na články

4dot Mechatronic Systems s.r.o., Purkyňova 649/127, Medlánky, 612 00 Brno, IČO: 036 24 633, C 85955 vedená u Krajského soudu v Brně

Copyright © 2018 4dot