Co nám přinesl Amper? Plno nových kontaktů a zkušeností pro budoucí veletrhy v zahraničí 4.4.2018

4dot se ve dnech 20. – 23. března zúčastnil veletrhu Amper. Na brněnském výstavišti vystavovalo kolem 600 firem z oblasti elektrotechniky z 28 zemí světa, z řad návštěvníku přišlo přes 40 000 lidí.

Hned první den začal pro náš tým celkem zostra – dopoledne jsme u svého stánku uvítali první várku lidí z Amper tour – jednalo se o organizovanou komentovanou prohlídku vybraných stánků na veletrhu, na kterou se návštěvníci mohli dopředu registrovat. U stánku 4dot se mikrofonu chopil náš Sales Manager Martin Podešva a krátce účastníkům vysvětlil přínosy naší technologie.

I po skončení Amper tour ale bylo u našeho stánku rušno. Zastavovali se u nás jak návštěvníci, kteří se prozatím chtěli jen zběžně informovat o možnostech prediktivní údržby, ale také lidé, kteří už chtěli řešit konkrétní problémy, se kterými se ve svých firmách potkávají. Výjimkou nebylo ani to, že se k nám vraceli účastníci Amper tour, které naše prezentace zaujala, a chtěli s námi probrat, jak by se dalo implementovat naše technické know-how v jejich průmyslových zařízeních. „Připraveni jsme pochopitelně byli na oba typy návštěvníků – na ty, kteří chtěli jen základní informace v srozumitelné podobě, i na ty, kteří se chtěli bavit podrobněji bavit o technickém řešení. Na stánku byli jak lidé ze sales týmu, tak techničtí specialisté“, řekl výkonný ředitel společnosti Jan Otoupalík.

Ve středu se Amper tour opakovala, tentokrát ještě s větší účastí. Zároveň také výkonný ředitel 4dot vystoupil na semináři s prezentací na téma Proměna údržby v éře Průmyslu 4. Oproti prezentaci určené na Amper tour byla tato prezentace odbornější, určená lidem, kteří se touto problematikou přímo zabývají. „Kromě samotné prezentace jsme také měli možnost zapojit se do diskuze s ostatními prezentujícími a posluchači během přestávek“, dodal Otoupalík.

Ve čtvrtek se u nás zastavila poslední část Amper tour, celý den se pak nesl ve znamení networkingu. „Navázali jsme kontakty jak se zástupci výrobních společností, kteří hledají vhodný nástroj pro prediktivní údržbu svých strojů, tak se systémovými integrátory v oblasti automatizace, kteří se často setkávají s požadavky zákazníků na monitoring kondice průmyslových zařízení, “ vysvětlil Martin Podešva.

4dot si z Amperu odnáší tedy jak nové kontakty, tak cenné zkušenosti pro říjnový mezinárodní veletrh v Brně a pro další akce v zahraničí.

 

Zpět na články

4dot Mechatronic Systems s.r.o., Purkyňova 649/127, Medlánky, 612 00 Brno, IČO: 036 24 633, C 85955 vedená u Krajského soudu v Brně

Copyright © 2018 4dot