4dot se chystá na mezinárodní veletrh elektrotechniky Amper 12.3.2018

V úterý 20. března odstartuje na brněnském výstaviště Amper – největší veletrh elektrotechniky v Česku a na Slovensku. Chybět na něm nebude ani 4dot. Na Amper každoročně přijíždí desetitisíce návštěvníků, vystavuje zde přes 600 firem.

4dot bude mít svůj stánek v hale P, k dispozice zde bude jak náš obchodní a marketingový tým, tak techničtí specialisté. „Amper je pro nás příležitost, jak se ukázat odborné veřejnosti, navázat nové obchodní kontakty a rozvíjet značku firmy. Zároveň si ale najdeme čas projít si veletrh i jako návštěvníci. Jedná se o největší akci svého typu ve střední Evropě, vystavují zde top hráči v oboru, zkrátka jde u událost zajímavou pro každého se zájmem o techniku. Proto bych chtěl všechny na Amper pozvat, zvlášť rádi vás pochopitelně uvidíme u stánku 4dot“, řekl zakladatel společnosti Jan Otoupalík.

4dot se na veletrhu představí i v rámci doprovodného programu – ve středu od 13:05 vystoupí na semináři s tématem Proměna údržby v éře Průmyslu 4. Narazit na nás můžete také na Amper Tour – jedná se o komentovanou prohlídku, která je pro účastníky zdarma, je ale třeba se na ni registrovat. 4dot je jednou ze zastávek této prohlídky, která se koná v úterý, ve středu a ve čtvrtek.

Na návštěvu Amperu mají lidé čtyři dny, veletrh končí v pátek 23. března.

Zpět na články

4dot Mechatronic Systems s.r.o., Purkyňova 649/127, Medlánky, 612 00 Brno, IČO: 036 24 633, C 85955 vedená u Krajského soudu v Brně

Copyright © 2018 4dot