4dot je držitelem certifikátu JIC Enter 6.2.2017

Jihomoravské inovační centrum (JIC) už do roku 2003 podporuje začínající společnosti i zavedené technologické firmy a v jejich aktivitách je dále podporuje.
Za poslední tři roky pomohlo inovační centrum ke vzniku více než dvěma stovkám nových firem a pomohlo vytvořit na sedmnáct set pracovních míst. Společnost 4dot sídlí v prostorách JIC od léta 2016, kdy také vstoupila do programu pro začínající podnikatele s inovativními nápady JIC ENTER.

Certifikát za úspěšné zvládnutí programu společnost získala počátkem roku 2017. Už před počátkem spolupráce s inovačním centrem společnost 4dot spolupracovala s firmami jako je třeba mladoboleslavská Škoda Auto. Vstupem na půdu JIC se však 4dot dostala do prostředí, kde mohla naplno využít svůj technologický a vědecký potenciál, díky čemuž navázala kontakty s dalšími firmami a stávající spolupráce prohloubila. „Profesionální přístup a zázemí v JIC nám dovolily zkvalitnit naše služby a dále pracovat na jejich vývoji a vylepšení. Po přesídlení do Jihomoravského inovačního centra jsme také získali zázemí, díky které jsme spustili i naše první cloudové systémy,“ komentoval zakladatel společnosti 4dot Jan Otoupalík.

Zpět na články

4dot Mechatronic Systems s.r.o., Purkyňova 649/127, Medlánky, 612 00 Brno, IČO: 036 24 633, C 85955 vedená u Krajského soudu v Brně

Copyright © 2018 4dot